נעים להכיר

נעים להכיר

כמה מילים עלי

אורלי סוהר

בשנים האחרונות אני מדריכת דרך לחיים בריאים, כשזו שליחות וייעוד בחיי ומבחינתי אפילו סוג של נס.
מגיל 17 אני חולה במחלות אוטואימונית (טרומבוציטופניה וזאבת).
ולמרות זאת אני החולה הכי בריאה שתכירו!
מהר מאוד הבנתי שיש לי 2 ברירות: לשקוע או לצמוח, במילים אחרות ועם כל הכבוד לרופאים הנדירים שליוו אותי, לבחור באם להיות חולה ומטופלת או להבריא את עצמי. במציאות של התמודדות יומיומית עם 2 מחלות מאתגרות כריתת הטחול, מגוון בעיות כליות מפרקים ועור, המון פחדים, טיפולים, תרופות, פגיעה באברי גוף ובתפקוד היומיומי, אובדן כושר עבודה וגם עלייה דרמטית במשקל, הבנתי שאני חייבת לקחת אחריות אישית לבריאות ומאז התחלתי לפתח את השיטה שלי לאורח חיים בריא.

במקביל ללימודי האקדמאיים במנהל עסקים וניהול קריירה מצליחה כמנהלת כספים וחשבת שכר בחברות הייטק במשך 15 שנה למדתי את הנושא ולימדתי את עצמי ואת גופי מהי בריאות איתנה. המחלות התנהגו תקופה ארוכה כמו רכבת הרים, היו שקטות ובבת אחת התלקחו ואני המשכתי בנחישות לתרגל הרגלים של אנשים בריאים עד שלמדתי מה נכון ומה פחות נכון לגופי ולבריאותי. למדתי אצל הטובים ביותר, תרגלתי המון, הפקתי תובנות ומיסדתי את השיטה שהפכה לתורת חיי.
הדרך הזו, להרדים את המחלה ולחיות לצידה, לתפקד ולחזור למשקל מאוזן ארכה 12 שנים שכללו חקר עמוק ואף נצחונות והישגים של בריאות תקינה, כיבוד הגוף והרגלים מקדמים. למדתי תזונה, אימון בתזונה ורפואה תזונתית של המרכז לרפואת הרמב"ם, מתרגלת יוגה בנשמה ומדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים וכן בעלת סטודיו בוטיק ליוגה ופילאטיס מזרן ומכשירים.
היום ,אחרי ירידה של 64 קילו , אני שומרת על משקל גוף נכון, עם פעילות גופנית יומיומית ויש בי ים שלם של תשוקה להעביר את תורתי המלאה מתוך ידיעה ברורה שזה אפשרי לכל מי שבוחר בכך.

בשנים האחרונות אני מקדישה זמן נכבד מחיי בהעברת הידע הרב שצברתי ומשמשת כמדריכת דרך לחיים בריאים לאלפי אנשים שבצעו פריצת דרך והחליטו לחיות חיים בריאים ומאוזנים. אני עוזרת לרבים לא ללכת לאיבוד ולמצוא את הדרך הנכונה והבריאה להם ואלפי התודות מוכיחות לי שזה עובד.

"היה אסיר תודה על כל מי שנקלע בדרכך,
כיוון שכל אחד נשלח אליך כמדריך מלמעלה"

רוצה שנדבר?

פה אפשר ליצור איתי קשר בקלות


    "כאשר אתה מתחיל לפסוע בדרך, הדרך מופיעה"